Telefón

+421 948 156 007

Email

masaznestudio@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracia doba je na objednávky.

„Naše telo hromadí  jedy zo životného prostredia, potravín a liekov…“
an image
Technika medovej masáže pochádza z ruského ľudového liečiteľstva. V spojení s technikou uvoľnenia, resp. zrýchlenia toku lymfy predstavuje výborný spôsob ako svoje telo detoxikovať.

Použitie medovej masáže je vhodné pri vyčerpaní a slabosti v dôsledku stresu, starnutia alebo ochorenia, pri napätí, nervových poruchách a stavoch nepokoja. Technikou medovej detoxikačnej masáže sa odstraňujú usadeniny, ktoré telo nahromadilo vo svojich tkanivách. Medová masáž pôsobí do hĺbky tkanív. Je vhodná k použitiu tiež pri kĺbových ochreniach, ako je reumatizmus alebo artróza. Naše telo hromadí dokonca jedy zo životného prostredia, potravín a liekov. V priebehu rokov sa ukladajú nielen v mäkkých tkanivách, ale i v kostiach, pokiaľ sa ich telo nedokáže zbaviť iným spôsobom s pomocou vlastných vylučovacích orgánov, predovšetkým ľadvín, čriev, pľúc a pokožky.

Počas detoxikačnej masáže sa Vašej pokožke, hlavne na problémových miestach vytvorí žuvačkovitá hmota. Čím je táto žuvačkovitá hmota tmavšia, tým je v tele usedných viacej toxínov a škodlivých látok. U silných fajčiarov a ľudí, ktorí vedú  nezdraví spôsob života je táto hmota až hnedastá. Príďte sa presvedčiť ako na tom ste.

Odporúčané články