Telefón

+421 948 156 007

Email

masaznestudio@gmail.com

Otváracie hodiny

Otváracia doba je na objednávky.

V ponuke máme 4 masážne zostavy zamerané na uvoľnenie a okamžitú úľavu od bolesti, spazmov chrbta, bolesti hlavy, pri únave a preťaženosti, pri vertebrogénnych, ale aj iných ochoreniach.  Konkrétnu zostavu odporúčame vybrať až po vykonaní diagnostických hmatov masérom, resp. po odporúčaní lekára.massage

Masážne zostavy:
ZOSTAVA PRE HLAVU a ŠIJU
ZOSTAVA PRE CHRBÁT /DORZÁLNA/

Reflexná masáž patrí do skupiny liečebných metód.  Vykonáva sa na tele klienta s cieľom odstrániť chorobné zmeny na koži a v tkanivách.

 Liečený účinok dosahujeme prostredníctvom nervových spojov cez reflexné oblúky. Masáž pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka.
 Pri masáži sa dráždia receptory, a to sa prenáša dostredivými dráhami do mozgu. Tu sa spracúvajú a odtiaľ vychádzajú spätné reakcie do kože, podkožia, na svaly alebo do orgánov.

Cieľom masáže je vyhmatať a masírovať zmeny na koži, podkoží, fascii, svaloch, perioste a určiť miesta so zmenenou kožnou citlivosťou. Reflexnou cestou sa dosahujú liečivé účinky, t.j. odstránime ťažkosti vyvolané ochorením.

Odporúčané články